Bc. Jiří Kudláček

fyzioterapeut

Obecné informace:

Jsem absolventem bakalářského studia fyzioterapie na Masarykově univerzitě a v současnosti pokračuji v navazujícím studiu na 2. LF Univerzity Karlovy. Ve své praxi se zabývám zejména funkčními poruchami pohybového aparátu dospělých a v budoucnu bych se rád věnoval dětské fyzioterapii. Při hledání a řešení obtíží se na pacienta koukám komplexně, soustředím se na co nejpřesnější diagnostiku, kdy cíleně zjišťuji možnost vzdáleného či reflexního vzniku nesnází. Na základě těchto informací volím efektivní terapii takovou, která respektuje individuální potřeby každého pacienta. Při práci využívám technik manuální medicíny, léčebné tělesné výchovy, kladu důraz na sekundární prevenci a edukaci pacienta.
Jsem nadšený do dalšího vzdělání a prohlubování znalostí v oblasti fyzioterapie a stejně tak i otevřený alternativním léčebným postupům. Ve svém volném čase rád běhám, věnuji se stolnímu tenisu, fotbalu a ostatním sportům.

Vzdělání:

2015-2018
Bakalářské studium fyzioterapie, Lékařská fakulta Masarykovy univerzity. Bakalářská práce: Léčebně-rehabilitační plán a postup u pacienta po plastice předního zkříženého vazu

Zaměstnání:

2018 - dosud
Revitea team s.r.o.

Specializační kurzy

Kurz tejpování: Terapeutické využití Temtex tejpu (MUDr. Robert Válka)

Chcete se nás na něco zeptat?

Využijte webový formulář pro zaslání dotazu.
WEB FORMULÁŘ
userclock-ofacebook-squarelinkedin-square